РОЗПОЧИНАЄМО НАБІР ДО 1 КЛАСУ

12 бер. 2024
До уваги батьків майбутніх першокласників! З 15 березня 2024 року по 31 травня 2024року триватиме набір до 1 класу нашого навчального закладу.

До уваги батьків майбутніх першокласників.
Для зарахування необхідно надати:
1. Заяву одного з батьків.
2. Паспорт, або інший документ,який посвідчує особу заявника.
3. Копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
4. Оригінал або копія медичної довідки форми № 086-1/о.
5. Медична довідка щеплень форми № 063.
6. Додатково: у разі потреби додаткової чи тимчасової підтримки в освітньому процесі (*для дітей з особливими освітніми потребами)- необхідно надати копію висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами.
Наголошуємо, що відповідно до законодавства, право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти (м.Перечин)